بازدید: 885 خانه دانلود برنامه شاد آموزش پرورش

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش

نرم افزار شاد نام اپلیکیشن آموزشی رسمی و جدید میباشد که از طرف آموزش و پرورش به تازگی رونمایی شده است. با توجه به دوران قرنطینه و وجود بیماری کرونا، شبکه اجتماعی دانش آموزان شاد آماده بهره‌ برداری شد و از این پس تمام دانش آموزان میتوانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس ها ، از خدمات آموزشی بهره‌مند شوند. با دانلود برنامه شاد با توجه به شرایط موجود و عدم امکان حضور شاگردان در مدارس، این برنامه از سوی سازمان آموزش و پرورش ارائه شده تا محصلین بتوانند از طریق اینترنت درس های خود را مرور کنند.

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش

برنامه شاد با پیگیری های مستمر مقام عالی وزارت و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی، مساعدت دانشگاه صنعتی شریف و تلاش شبانه روزی تیم فنی، اجرایی و حقوقی پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام SHADAPP بامالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله بهره برداری قرار گرفته است.

تنها نسخه ارائه شده برای اپلیکیشن شاد فعلا نسخه اندروید میباشد.البته برای سهولت، لینک دانلود توسط مرکز فناوری وزارت برای کلیه مدیران محترم مدارس ابتدایی پیامک می شود. زمان و نحوه ورود و بهره برداری مدارس متوسطه، متعاقبا توسط معاون محترم آموزش متوسطه اعلام می شود.

برای پاسخگویی به سوالات احتمالی مدیران محترم مدارس، معلمان گرامی و دانش آموزان عزیز، مرکز پاسخگویی ویژه ای با شماره تماس ( ۴۳۰۸۱-۰۲۱) پیش بینی شده و از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۴ در روزهای کاری پاسخگوی سوالات احتمالی است.


دانلود نسخه اندروید نرم افزار شاد – ورژن ۲٫۳٫۱

 

دیدگاه کاربران و مشتریان

دانلود برنامه شاد آموزش پرورش

دیدگاه خود را بنویسید و برای ما ارسال کنید